Koncert charytatywny

Fundacji MCM Michael organizuje koncert i aukcję charytatywną na rzecz dzieci z terenu Gminy Miejsce Piastowe. Wszyscy, którzy zechcą pomóc w zbiórce środków na wyjazdy wakacyjne ubogich dzieci z terenu gminy miejsce Piastowe, zapraszamy 9 czerwca na godzinę 17:00 do sali widowiskowej Centrum Pracy z Młodzieżą w Miejscu Piastowym. Zagrają ludzie o wielkich sercach, czyli Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe.

Już dziś wiadomo, że na licytacje własnoręcznie podpisaną piłkę i koszulkę przekazał sam Robert Lewandowski. Będą rękawice bokserskie od mistrza świata w boksie Tomasza Adamka. Nie zabraknie dzieł artystów z naszej gminy: Małgorzaty Twardzik-Wilk, Roberta Myszkala, Jakuba Niedzieli, a także cenionego, zmarłego w roku 2022 artysty ludowego – Jana Juchy. Oczywiście to jeszcze nie wszystko. Pełen katalog przedmiotów dostępny będzie niebawem na naszej stronie.

Bardzo ważnym elementem tego wydarzenia jest jego wirtualny i interaktywny charakter. Oglądać i licytować możecie Państwo również podczas transmisji na żywo na naszej stronie na Facebooku oraz stronach naszych partnerów medialnych, a także telefonicznie. Numer telefonu wyświetli się na pasku podczas transmisji na żywo. Linie telefoniczne otwarte będą podczas całej transmisji.

Skąd ta inicjatywa?

Wychowanie młodzieży to moja misja i pasja. Od lat ją realizuję, tworząc wartościowe miejsca i wyjazdy dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Nie wyobrażam sobie nie dać takiej możliwości dzieciom z terenu naszej gminy. Chcę i to dla mnie najważniejsze, aby dzieci z rodzin w trudnej sytuacji mogły tak samo jak inne cieszyć się dzieciństwem. Jestem pewien, że wyjazdy wakacyjne, na które je zabierzemy będą dla nich wielką radością. Miejsce aukcji i koncertu również nie jest przypadkowe. Organizujemy je w gminie, której patronem jest bł. Bronisław Markiewicz i w której istnieje jedyne w Polsce Sanktuarium św. Michała Archanioła i B. Markiewicza. Wiemy przecież jak wiele Markiewicz wniósł do życia młodzieży i jak wielkim charyzmatem był obdarzony” – mówi ks. Jarosław Witkowski – dyrektor fundacji, organizator koncertu charytatywnego.

UWAGA❗️Każdy, kto chce czynnie włączyć się w pomoc i przekazać na licytację dzieło lub przedmiot może to zrobić, kontaktując się z Fundacją pod numerem telefonu 693 514 021. Praca zostanie wprowadzona do katalogu.